نام استاد: رزومه پرویز داوودى

مدرس: سه تار

بیوگرافی: متـولد ۱۳۶۸ موسیقی را با ورود به هنرستان موسیقی سوره در سال ۱۳۸۲ آغاز کرد. ساز سه تار را نزد زنده یاد عطا جنگوک فرا گرفت .سلفژ ایرانی را پس از آشنایی با حسین مهرانی آموخت و ردیف موسیقی ایرانی را نیز با وی ادامه داد. همچنین از تعالیم امیر معینی در زمینه های تئوری و هارمونی بهره برد.

سوابق اجرایی :

  • در سال ۱۳۸۶ پس از آشنایی با لوریس هویان ساز پیانو را نزد وی ادامه داد و همچنین موسیقی کلاسیک را به طور جدی تر دنبال کرد.
  • در سال ۱۳۸۹ وارد دانشگاه هنر شد و  پایان نامه ی دوره ی کارشناسی خود را با عنوان «بازگشت» (اجرای آواز دشتی استاد احمد عبادی) در سال ۱۳۹۱ ارائه داد و فارغ التحصیل شد.
  • با ورود به دانشکده ی هنرهای زیبا در رشته ی آهنگسازی در مقطع کارشناسی ارشد,  توانست از تعالیم اساتید علیرضا مشایخی، محمدرضا تفضلی و امین هنرمند بهره مند شود.
  • از آثار او می توان به «سه پرلود برای پیانو»،«منوئت برای ارکستر»،«چهارگاه گسیخته برای پیانو»،«موسیقی برای آنسامبل ایرانی»،«رویا، برای تمام فصل ها برای ویولن سلو»، «پاساکالیا برای کوراتت زهی»، «پیانو تریو»،«لحظه ی گذر برای سلوی تنور»،«کویینتت کلارینت»،«مرگ در وایمار برای کوارتت زهی»،«حداقل ها برای ارکستر»، «هفت ثانیه به بمپور برای کوارتت فلوت»،«ری را برای سلوی تنور لژیرو» اشاره کرد.
  •  علاوه بر این همکاری در موسیقی چندین تئاتر و فیلم از فعالیت های وی می باشد.
  • از جمله موسیقی تئاتر لطیف به نویسندگی ایرج طهماسب، موسیقی تتائر پهلوون کچل به کارگردانی هادی حسنعلی، همکاری در فیلم روشن خاموش روشن به عنوان نوازنده و موسیقی سریال دنیای فرشتگان به تهیه کنندگی مهران رسام.
رضایت مندی هنرجویان از استاد98%
98%

اشتراک گذاری برگه استاد

نظرات خود را درباره استاد رزومه پرویز داوودى ارسال کنید

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

۱ دیدگاه. Leave new

درباره استاد رزومه پرویز داوودى سوالات خود را مطرح کنید

پاسخ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست